service
Алюмінієві вікна та двері

Дверні та віконні конструкції сьогодні роблять не тільки з дерева, пластику або ПВХ. Все більш затребуваними стають алюмінієві двері і вікна. Спочатку вироби на базі таких профілів використовували для скління офісів, торгових об'єктів і інших комерційних приміщень. Ці відносно легкі конструкції добре підходять для скління великих площ, що зумовило їх застосування і для фасадного скління.

Поступово вікна з алюмінієвого профілю стають популярними і в інших сферах. Сьогодні їх застосовують в житлових об'єктах: на лоджіях і балконах, при облаштуванні зимових садів, терас, альтанок, створення міжкімнатних перегородок і т.д.

Переваги
mail instagram
Переваги алюмінієвих вікон та дверей
 • висока стійкість до атмосферних впливів і механічних пошкоджень
 • довговічність. Алюмінієвий профіль служить більше 50-60 років, він дуже міцний, не боїться вологи і води 
 • легка вага виробу на тлі дерев'яних і пластикових аналогів
 • простий догляд. Віконним і дверним конструкціям з алюмінію не потрібна спеціальна обробка, фарбування чи складне очищення
 • варіанти форм і розмірів. Алюмінієвий профіль пластичний, що дозволяє реалізувати з його допомогою різні конструкції, що відповідають архітектурним та дизайнерським рішенням
 • екологічна безпечність. Алюмінієві вікна є абсолютно безпечними з екологічної точки зору. Алюміній нічого не випромінює та не має запаху
 • підвищує пожежну безпечність приміщення. Алюмінієві рами взагалі не горять, отже, така рама ніколи не стане причиною пожежі у вашому домі!
Переваги алюмінієвих вікон та дверей
Види алюмінієвих вікон та дверей
Існує два види алюмінієвих конструкцій: холодні і теплі. Вони відрізняються як конструктивними особливостями, так і областю застосування.
  • Холодні алюмінієві вікна - для терас, балконів, неопалювальних приміщень. Їх особливість полягає в тому, що в профілях не встановлені термовставки, що забезпечують утримання тепла. Вони мають більш доступну ціну і легку вагу. Товщина скла, яке встановлюють в алюмінієвий профіль, коливається в межах 4-6 мм.
  • Теплі алюмінієві вікна - для заміського будинку, котеджу, громадських будівель. Алюмінієві вікна теплі називають через використання термічної вставки і двокамерного склопакета або однокамерного з енергозбереженням. Наявність термовставки гарантує збереження тепла і зниження теплопровідності, в цьому полягає перевага теплих алюмінієвих вікон перед холодними без термовставки.

Щодо дверей: "теплі" встановлюються зовні: вхідні групи, на відкритих балконах або лоджіях і т.д. "Холодні" алюмінієві двері широко застосовуються в будівництві для організації входів у магазини, для заповнення прорізів всередині приміщень, встановлення в конструкції перегородок, в алюмінієві фасади і тамбури. Двері з алюмінієвого профілю є міцними, привабливими зовні, надійними і довговічними.

Як правило, алюмінієві двері класифікують за способами відкривання. Крім традиційних виділяють:

 • маятникові версії (полотно може відкриватися назовні і всередину);
 • розсувні (в тому числі автоматизовані);
 • револьверні або карусельні види. Такі алюмінієві двері часто встановлюються на входах в ТЦ і магазини. Кілька обертових полотен (зазвичай їх три) організовують зручний доступ відвідувачів на об'єкт.
Відгуки
відгук

Приємно мати справу з справжніми фахівцями, які не бояться складних завдань.

Андрій Мелінишин / Компанія “Склоресурс”
відгук

Сподобався підхід до роботи. Стислі терміни були дотримані повністю.

Тарас Хрущ / ТзОВ “Пам’ять”
відгук

Дуже задоволений якістю виробів та монтажу. Відчувається великий досвід роботи.

Володимир Левицький / ПАРУС Development