service
Скління фасадів

Найсучасніша система фасадного скління, яка дозволяє створити будь - які футуристичні фасади !

Світлопрозорий фасад – це конструкція зі скла і алюмінієвого профілю, як правило, в значній площі. Дозволяє проникати великій кількості природного світла в приміщення. Завдяки різноманітним технологіям, скління добре формує індивідуальність будівлі. Застосування сучасних матеріалів і технологій дозволяє архітекторам і дизайнерам створювати оригінальні проекти для індивідуального будівництва. Незважаючи на видиму легкість, такі стіни дуже міцні та надійні.

Переваги
mail instagram
Переваги скляних фасадів

Такі будинки привертають увагу і часто викликають купу питань про безпеку людей, які перебувають всередині, про особливості монтажу та експлуатації. Насправді все дуже просто - скляні фасади будинків і котеджів створюють з надміцного матеріалу, який практично неможливо розбити. Він дуже міцний, стійкий до різних механічних пошкоджень і відмінно витримує різні перепади температур.

  • стійкість до корозії і дуже довгий термін експлуатації (близько 80 років);
  • екологічність усіх використовуваних матеріалів;
  • незаперечна міцність;
  • доступність монтажу, яка дозволяє виконати всі роботи в максимально короткі терміни;
  • привабливий зовнішній вигляд і функціональність;
  • відмінна світлопроникність, візуальне збільшення простору;
  • тепло- та звукоізоляція.
Переваги скляних фасадів
Типи алюмінієвого фасадного скління
Стійко - ригельне скління
Стійко - ригельні контрукції найчастіше застсовуються для зведення профільних фасадів. Основні конструктивні елементи в цій системі - це вертикальні стійки до яких механічним шляхом кріпляться горизонтальні ригелі. Структура такої конструкції розташовується з внутрішнього теплого боку навісної стіни.

Стійко - ригельне скління
Спайдерне скління
Спайдерне скління
Спайдер (Spider) є просторовим кронштейном з високолегованої сталі з відмінними декоративними властивостями. Таке скління дає можливість монтувати дуже різні фасадні конструкції. Спайдер рівномірно сприймає навантаження в усіх точках кріплення, оскільки усі кріпильні точки мають однакову «пружну» конструкцію.

Структурне скління
У системах структурного скління, площина фасаду є єдиною поверхнею скла без видимих зовнішних накладних планок. За допомогою силіконових герметиків, елементи системи (скло, метал і камінь) з’єднуються в єдину міцну конструкцію. Конструкція фасаду із структурним заскленням вимагає щоб скелет будівлі був належним чином підготовлений під монтаж фасаду, оскільки проміжки між склом робляься мінімальними.

Структурне скління
Напівструктурне скління
Напівструктурне скління

Напівструктурне фасадне скління є однією з модифікацій технології структурної облицювання будівель. За своїми характеристиками напівструктурне фасадне скління являє собою щось середнє між класичною стійко-ригельною системою. Головна відмінність конструкцій криється в способі установки склопакетів. Вони монтуються під штапики шириною до 20 мм, які в свою чергу окантовують лист по периметру.


Безрамне скління
Особливою красою вражає безрамне скління фасаду, яке створює видимість цільного блискучого покриття. Система безрамного скління фасадів передбачає монтаж товстого гартованого скла без використання вертикальних стійок. Скло кріпиться до алюмінієвих профілів, які розташовані горизонтально в нижній і верхній частині конструкції. Такий спосіб фіксації дозволяє створювати незвичайні форми безрамного фасадного скління, які кардинально відрізняються від класичних варіантів.

Безрамне скління
Панорамні конструкції
Панорамні конструкції

Великі вікна з мінімальною кількістю палітурок - це один з найпопулярніших сучасних трендів в архітектурному дизайні. По висоті вони зазвичай займають весь простір від підлоги до стелі. Панорамні конструкції встановлюють в офісних приміщеннях і торгових центрах, житлових і заміських будинках.


Відгуки
відгук

Приємно мати справу з справжніми фахівцями, які не бояться складних завдань.

Андрій Мелінишин / Компанія “Склоресурс”
відгук

Сподобався підхід до роботи. Стислі терміни були дотримані повністю.

Тарас Хрущ / ТзОВ “Пам’ять”
відгук

Дуже задоволений якістю виробів та монтажу. Відчувається великий досвід роботи.

Володимир Левицький / ПАРУС Development