service
Вентильований фасад

Багато експертів визнають: вентильований фасад - ідеальне рішення для облицювання зовнішніх поверхонь стін будівель при їх реконструкції або капітальному ремонті.

Такий тип фасаду використовують для приватних будинків, адміністративних будівель, спортивних споруд, торгівельних та бізнес центрів, промислових споруд.

Переваги
mail instagram
Переваги вентильованих фасадів
  • стійкість фасадної системи до атмосферних впливів
  • можливість використання різних облицювальних матеріалів (цегла, натуральний камінь, дерев'яна фасадна дошка (планки), алюмінієві композитні панелі, керамограніт, рейковий профіль, алюмінієвий лист, азбестоцементні і фіброцементні листи, HPL панелі)
  • широка можливість колірних комбінацій, високі тепло- і звукоізоляційні характеристики системи
  • значне скорочення витрат на опалення будівлі
  • швидкий монтаж фасадної системи в будь-який час року
  • довговічність: термін експлуатації систем навісних вентильованих фасадів - до 50 років
Переваги вентильованих фасадів
Види вентильованих фасадів
Натуральний камінь
Натуральний камінь

Натуральний камінь - один з найбільш елітних способів облицювання будівель. Його термін служби може досягати десятки років і при цьому не втрачає свого первинного зовнішнього вигляду і міцності.

Даний тип оформлення фасаду ніколи не виходить з моди, тому фасадний камінь завжди буде актуальним і сучасним.

Алюмінієві панелі
Алюмінієві панелі

Являють собою листи алюмінію з прошарком з поліетилену. Легкі в монтажі, вологостійкі. Вентильований фасад з композитних алюмінієвих панелей прослужить Вам мінімум 50 років.

Такі панелі застосовуються для облицювання будівель, як при будівництві, так і при реконструкції, а також для обробки дахів. Кріпиться фасад за допомогою несучих кронштейнів.

HPL - панелі
HPL - панелі
HPL-панелями називаються плити, отримані при пресуванні деревногсо волокна, декоративного паперу і термореактивних смол. Абревіатура розшифровується, як «High Pressure Laminate» - ламінат високого тиску. Різноманітність розмірів і видів робить даний матеріал хорошим варіантом для обробки фасадів і приміщень будівель. Фасадні HPL-панелі найчастіше однотонні, або з кам'яної і металевою текстурою.Поверхня може бути гладкою, глянсовою, або фактурною, матовою і перфоровано.
Натуральне дерево
Натуральне дерево
Натуральне дерево, традиційно використовується для будівництва та оздоблення будівель, підходить і для облаштування навісних фасадних конструкцій. Технологія монтажу використовує ті ж принципи, що і для облицювання за допомогою композитних панелей.
Профнастил
Профнастил
Невисока вартість монтажу вентильованого фасаду з профнастилу обумовлюється використанням оцинкованої сталі, яка хоч і має прийнятні характеристики жорсткості, але є далеко не найдорожчим матеріалом для обробки. До того ж, за рахунок легкості конструкції відпадає необхідність в дорогих кріпильних елементах.
Сайдингові панелі
Сайдингові панелі
Сайдинг для вентильованих фасадів може бути дерев'яним, вініловим, металевим або просто оцинкованим. Найбільш популярні вінілові та оцинковані металеві матеріали. Панелі такого сайдинга надійні, міцні, легкі, і, що дуже важливо, доступні за ціною.
Фіброцемант
Фіброцемант
Вентильовані фасади з фіброцементних плит все частіше використовуються в якості облицювання сучасних житлових і адміністративних споруд. Фіброцемент - екологічно чистий, практичний і довговічний матеріал, з яким легко і приємно працювати. Фасадні панелі з фіброцементного матеріалу складаються з цементу (до 90%), целюлози і натуральних наповнювачів, – це забезпечує збереження структури, гнучкість і еластичність
Клінкер
Клінкер
Одним з найкращих матеріалів для вашого фасаду – це клінкерна цегла. Це якісний екологічно-чистий, а головне довговічний матеріал. Переваги клінкеру в тому,що він стійкий до будь яких погодних умов, не пропускає вологи та довго зберігає колір.
Відгуки
відгук

Приємно мати справу з справжніми фахівцями, які не бояться складних завдань.

Андрій Мелінишин / Компанія “Склоресурс”
відгук

Сподобався підхід до роботи. Стислі терміни були дотримані повністю.

Тарас Хрущ / ТзОВ “Пам’ять”
відгук

Дуже задоволений якістю виробів та монтажу. Відчувається великий досвід роботи.

Володимир Левицький / ПАРУС Development