service
Вертикально - підйомна система

Автоматична вертикально - підйомна світлопрозора конструкція - ідеальний варіант для терас та літніх майданчиків. Стулки, які рухаються вертикально, при відкриванні не займають додаткового місця в приміщенні, що дозволяє зберегти внутрішній простір і забезпечити оптимальне провітрювання. Істотна економія простору - не основна перевага. Завдяки автоматичному приводу рухомих частин, можна швидко відчиняти та зачиняти вікна, даючи максимум комфорту відвідувачам, та оберігаючи їх від примх погоди.

Переваги
mail instagram
Переваги вертикально-підйомної системи
  • велике скло. Завдяки невеликим, але надійним алюмінієвим профілям, система має маленьку раму, що дає можливість необмеженого огляду і сприяє потраплянню великої кількості світла в приміщення.
  • вертикальне зрушення. Завдяки підійманню або опусканню скла економиться простір, який можна заповнити корисними інтер'єрними речами.
  • тепле скління. Завдяки склопакетам та «теплого» алюмінієвого профілю, гільйотини скління можна використовувати і взимку.
  • зручне управління. Автоматичне управління вертикально-зсувний системою за допомогою пульта або інших систем комутацій, смартфони, планшети.
Переваги вертикально-підйомної системи

Для засклення використовується одинарне гартоване скло або будь - який склопакет, з енергозберігаючими та сонцезахисними властивостями. Завдяки нашій конструкції алюмінієвих профілів гільйотинного типу можливо відкривати систему як в вгору, так і вниз.Вертикальне переміщення стулок здійснюється за допомогою приводу з електродвигуном. Це дає безліч можливостей для автоматизації процесів та швидкого реагування на зміни погодніх умов. Так як стулка не виходить за межі віконного отвору, збільшується ефективність використання внутрішнього простору. Тут не потрібно залишати простір для відкривання стулки.

Відгуки
відгук

Приємно мати справу з справжніми фахівцями, які не бояться складних завдань.

Андрій Мелінишин / Компанія “Склоресурс”
відгук

Сподобався підхід до роботи. Стислі терміни були дотримані повністю.

Тарас Хрущ / ТзОВ “Пам’ять”
відгук

Дуже задоволений якістю виробів та монтажу. Відчувається великий досвід роботи.

Володимир Левицький / ПАРУС Development